KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5897019

nr 589 7019

Etsning

signerad W F C , flicka med flöjt, 28x17

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 juni 2009
kl 17:22:34